Проект "На цій Землі я народився"

Проект "На цій Землі я народився" спрямований на виховання 
любові до рідного краю, сім’ї. 

Основними завданнями, на які ми спрямовані є:
-виховання любові до рідного краю, рідного дому;
-формування національної свідомості і почуття власної гідності як представників свого народу;
-виховання любові до культурного спадку свого народу.

Протягом табірної зміни в пришкільному таборі "Сонечко" 
в рамках проекту були проведені такі заходи:

1. 13 червня  - день історії рідного краю. В цей день була організована екскурсійна поїздка до м.Мала Виска до музею історії. А в таборі відпочинку "Сонечко" діти виготовляли патріотичний кепі (капелюшок) на тему "Я люблю свою країну" та виготовляли лепбуки "Моє село" де мали зобразити те, за що вони люблять свій рідний край.2.  Протягом табірної зміни вихованці молодшої ланки отримали мастер-класи від майстрині села, керівника гуртка "Українська художня вишивка" Гудаченко Людмили Сергіївни на тему "Папертоль".
3. 14 та 18 червня діти пришкільного табору відвідали екскурсією Державне підприємство "Оникіївське лісове господарство", де побачили мальовничі куточки створені руками своїх батьків. Адже працюють там їхні батьки, дідусі та бабусі.
4. 12 червня діти відвідали пришкільний табір "Бригантина" у с.Велика Виска. Там діти познайомились з цікавими ідеями та їх рішеннями, поспілкувались та отримали задоволення від поїздки.


5. 19 червня  - тетатична лінійка "Вишиванка - генетичний код нації". Національний одяг репрезентує всю Соборну Україну, а регіональний окремі частини. Готуючись до цього заходу, ми ставили мету показати та познайомити присутніх з місцевими традицями в оздобленні вишитого одягу. Спільно з керівником гуртка "Українська художня вишивка" Гудаченко Людмилою Сергіївною було організовано представлення національних костюмів регіонів України. Наддніпрянщина, Слобожанщина, Поділля, Полісся, Закарпаття. Їх представили....вчителів Оникіївської школи. Сьогодні вони для своїх вихованців були моделями :)
    Велика подяка керівнику гуртка, Гудаченко Людмилі Сергіївні, за надані костюми з особистої колекції. Задоволені залишились усі!


Немає коментарів:

Дописати коментар