8 червня

День спорту та здоров’я


«У здоровому тілі здоровий дух» – так говорить відоме прислів`я , яке стало лозунгом сьогоднішнього дня у таборі. А ще оникіївці живуть за В.Сухомлинським – «Спорт стає засобом виховання тоді, коли це улюблене заняття кожного»! Саме під такими гаслами об’єдналися сьогодні діти табору та спортсмени села. Окрім того, гостями нашого дня спорту стали діти з табору «Бригантина» Великовисківської ЗШ І-ІІІ ступенів.
На лінійці, яка відкривала наше свято, діти ознайомилися з історією спорту в селі Оникієве, їм були представлені спортсмени села: призер чемпіонату Європи, п’ятикратний чемпіон України з гирьового спорту, багаторазовий переможець міжнародних турнірів Новур Михайло;  члени волейбольної команди «Лісгосп», які є багаторазовими чемпіонами району з волейболу, призерами чемпіонату на першість м.Кропивницький з волейболу Прилипко Олександр та Малюга Володимир; тренер по футболу  РДЮСШ та член футбольної команди села Панасюк Василь.  
Вчитель фізичної культури Гудаченко Ю.М. проінформував дітей про досягнення учнів на спортивних змаганнях «Олімпіада Кіровоградщини» , які відбувались напередодні. А після всіх очікували змагання, майстер-класи від наших спортсменів, цікаве спілкування та солодощі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар