19 червня

День закриття табору!
Цього року ми вирішили день закриття поєднати з тематичним святом "Вишиванка - генетичний код нації". Заздалегідь було оголошено, що в цей день всі мають бути вбрані у вишиванки. Традиційно після енергійної зарядки та смачного сніданку, діти зібрались на святкову лінійку. Були підведені підсумки військово-патріотичної гри Сокіл "Джура". Переможцями у віковій категорії 5-7 класів стали найменші - п’ятикласники "Козачата"! А у категорії 8 та 10 клас перемогли "Соколи" з 10-го.

А після підсумків всіх очікував приємний сюрприз. Так як темою закриття стала "Вишиванка", спільно з керівником гуртка "Українська художня вишивка" Гудаченко Людмилою Сергіївною було організовано представлення національних костюмів регіонів України. Наддніпрянщина, Слобожанщина, Поділля, Полісся, Закарпаття. Їх представили....вчителів Оникіївської школи. Сьогодні вони для своїх вихованців були моделями :)
Велика подяка керівнику гуртка, Гудаченко Людмилі Сергіївні, за надані костюми з особистої колекції. Задоволені залишились усі!

Немає коментарів:

Дописати коментар